Explora Muy Importante, Fútbol, ¡y mucho más!

Explorar temas relacionados

Zlatan Ibrahimovic: "Mi futuro está en manos de mi Mino Raiola"  - Zlatan Ibrahimovic, en declaraciones en zona mixta, tras el choque que el París Saint-Germain disputó ante la Fiorentina, aclaró que su futuro tan ...

Zlatan Ibrahimovic: "Mi futuro está en manos de mi Mino Raiola" - Zlatan Ibrahimovic, en declaraciones en zona mixta, tras el choque que el París Saint-Germain disputó ante la Fiorentina, aclaró que su futuro tan ...

Nuk është asnjë e re që Pep Guardiola dhe Zlatan Ibrahimoviç nuk kanë një marrëdhënie të mirë midis tyre.   Megjithatë, sulmuesi suedez rikthehet edhe një herë në kritika të ashpra ndaj ish-trajnerit të tij tek Barcelona, në një intervistë të dhënë për të përditshmen britanike “The Times”.

Nuk është asnjë e re që Pep Guardiola dhe Zlatan Ibrahimoviç nuk kanë një marrëdhënie të mirë midis tyre. Megjithatë, sulmuesi suedez rikthehet edhe një herë në kritika të ashpra ndaj ish-trajnerit të tij tek Barcelona, në një intervistë të dhënë për të përditshmen britanike “The Times”.

Watch Zlatan vs Anderlecht  https://m.youtube.com/watch?v=iisq0UzjpHc

Watch Zlatan vs Anderlecht https://m.youtube.com/watch?v=iisq0UzjpHc

Ibra

Ibra

David Silva yang didatangkan dari Valencia pada 2010 silam ini sebelumnya memiliki kontrak yang akan berakhir pada 2017.

David Silva yang didatangkan dari Valencia pada 2010 silam ini sebelumnya memiliki kontrak yang akan berakhir pada 2017.

Kedua klub dikabarkan telah mencapai kesepakatan harga, meskipun belum ada bocoran terkait berapa nominal yang harus dibayarkan dalam transfer tersebut.

Kedua klub dikabarkan telah mencapai kesepakatan harga, meskipun belum ada bocoran terkait berapa nominal yang harus dibayarkan dalam transfer tersebut.

Por televisión el del 2014, qué más se le va a hacer, tocó verlo por televisión, Zlatan Ibrahimovic.

Por televisión el del 2014, qué más se le va a hacer, tocó verlo por televisión, Zlatan Ibrahimovic.

Zlatan Ibrahimovic, the world's best soccer player

Zlatan Ibrahimovic, the world's best soccer player

Paris Saint-Germain FC's Zlatan Ibrahimović in action during their UEFA Champions League group stage match against FC Porto  ©AFP/Getty Images

Paris Saint-Germain FC's Zlatan Ibrahimović in action during their UEFA Champions League group stage match against FC Porto ©AFP/Getty Images

Zlatan

Zlatan

Pinterest
Buscar