Pinterest • El catálogo global de ideas

¡Explora estas ideas y mucho más!

Mahkeme de Gokceki durduramiyor, Onu kimse durduramıyor mu??

Kadinin adi hizmette var bilim ve teknolojide yok. Jalenin son yazısını okudunuz mu??

Katillerin kardesleri, özgürün son yazısı

A + K + P inanılmaz bir adım attı - Yapılması gereken; son oturumun iptali ve reform tasarısının, muhalefet ve sivil toplumun önerilerine paralel bir şekilde reforme edilmesidir.

Turuncu çocuk! İngiltere'de yaşayan 3 yaşındaki Leo Barnett havuç yiyince ten rengi turuncuya dönüyor

Lamar Odom'u küçük Kardashian ikna etmiş - ABD'de Ermeni asıllı televizyon yıldızı Kim Kardashian ve ailesinin hayatını anlatan reality programına Türkiye?Ermenistan 'soykırım' gerginliği damgasını vurdu.

Maya kıyameti tartışmalarına NASA el koydu NASA'nın Jet Gücü Laboratuvarı (NASA/JPL), 21 Aralık 2012'de dünyanın sonunun geleceğini öne süren "Maya kıyameti" iddialarına yanıt vermek için bir video yayınladı

El hareketi beraat etti İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk'ün Show TV'de yaptığı el hareketi, 'mevzuat dışı' bulundu ve cezaya gerek görülmedi.

de Mashable

Verizon and AT&T iPad 4G Data Plans Get Detailed

With such pandemonium yesterday of people trying to pre-order their "New iPad", I'll bet many didn't even care how much AT&T or Verizon were gonna charge for their 4G data services, they still clicked the Pre-Order button. Well, the good thing is that the data plans don't seem that bad. It'll...

Pinterest "Pin It" Button Plugin for WordPress